Aylin Onart

Aylin ONART 
Kurumsal İtibar Yönetimi Danışmanı,
Eğitmen, Konferans Konuşmacısı, TV Programcısı,
On-Art İletişim Danışmanlığı Kurucusu
 

TRT ve birçok özel televizyon kanalında 10 yıl boyunca televizyon haberciliği, haber spikerliği ve program yapımcılığı yaptı. Haberin oluşum sürecindeki her kademede görev aldı. Ana Haber Bültenleri ile ekonomi-siyaset-eğitim-kültür ve sanata dair konuların uzman konuklarla ele alındığı “Tartışı-yorum” adlı haber-tartışma programının yapım ve sunuculuğunu üstlendi. Mesleğin duayeni Betûl Mardin ile tanışmasıyla halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı sektörüne geçiş yaparak son 16 yıldır stratejik iletişim danışmanlığı, kurumsal iletişim, kurumsallaşma, kurumsal itibar - yönetim danışmanlığı ve itibar yönetimi üzerine çalışıyor.
Halen kurucusu olduğu On-Art İletişim Danışmanlığı’nda kurumsal itibar yönetimi danışmanlığı yapıyor. Bireysel veya kurumsal gelişim sürecindeki bireylerin veya kurumların, paydaşlarına yönelik tüm algılanmalarının net değerlendirilmesine dair itibar yönetimi ve stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.
Çeşitli üniversite, STK ve kurumlara Bireysel ve Kurumsal İletişim eğitimlerinin yanısıra Girişimcilik üzerine seminerler, bireylere, kurumlara, yöneticilere ve siyasilere;
“Etkili Konuşma ve Diksiyon, Sözsüz İletişim: Beden Dili, Siyasette Hitabet ve Algı Yönetimi, Siyasal İletişim, Kurumsal İletişim, İtibar Yönetimi, Liderlik, Etkili İletişim ve Medya" eğitimleri veriyor. Hali hazırda İzmir Ticaret Odası'nda eğitimleri devam ediyor. Kongre, sempozyum ve konferanslarda moderatörlük yapıyor.
2008'den 2013 Temmuz'una kadar 5 yıl boyunca Yeni Asır TV’de haftada bir Çarşamba akşamları yayınlanan “Güncel Bakış” programına devam eden Aylin ONART'ın, yine Yeni Asır Televizyonu'nda Kasım 2013-Nisan 2014 tarihleri arasında hazırlayıp sunduğu "Aylin Onart'la Akşam Kahvesi" adlı programı, Kasım 2014-Kasım 2015 tarihleri arasında da Kanal 35 ekranlarında her Cuma saat 20:00'de yayınlanmıştır.
Aylin ONART, kurucuları arasında yer aldığı Ege Yönetim Danışmanları Derneği'nin 2014-2016 ve 2016-2017 YK Başkan Vekili, İzmir Ticaret Odası 51. Mesleki, Bilimsel ve Teknik Faaliyetler Meslek Grubu Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye İrlanda İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı Üyesi, Geyre Vakfı'nı destekleyen Afrodisias'ı Sevenler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Fahri Trafik Müfettişleri Derneği İzmir Şubesi’nin İletişim Danışmanı'dır.

 www.twitter.com/aylinonart 
 www.linkedin.com/pub/aylin-onart/24/841/837

 

 


 

^ Sayfa Başına Dön